Постраждалий наразі другий день перебуває в медикаментозній комі.

1 серпня, близько 7:49 на вул. Антоновича, 45, біля гей-клубу Lift, між 28-річним чоловіком та 22-річним танцюристом шоу-балету Наді Дорофеєвої стався словесний конфлікт, який переріс у бійку. Внаслідок інциденту в танцюриста Євгена Гончаренка стався крововилив у мозок. Медики зробили йому трепанацію черепа, ввівши його в медикаментозну кому.

Учора, 2 серпня, правоохоронці затримали 28-річного чоловіка, який вчинив напад на учасника шоу-балету. Ним виявився 28-річний працівник Управління державної охорони України.

Сьогодні, 3 серпня, постраждалий вже другий день перебуває в медикаментозній комі. Про стан Євгена в програмі “Київ. NewsRoom” телеканалу “Київ” розповів Вячеслав Гапон, вітчим танцюриста.

Медики наразі спеціально не виводять Євгена з медикаментозної коми, адже організм ще не готовий функціонувати самостійно.

“Йому 10х10 см вирізали кістку в голові, щоб забрати наслідки від удару, від гематоми, що утворилася. Також робили значне вливання крові. Наразі Женя перебуває в нейрореанімації. Це дуже коштовне лікування, але нам допомагають колеги та друзі Жені. Нам зараз єдине важливо – щоб Женя одуждав у найближчі дні”, – зазначив вітчим постраждалого.

За словами пана Вячеслава, медикам наразі важко говорити якісь прогнози, адже сучасна медицина дуже обережно відноситься до того, що стосується головного мозку.

Важливо, що на момент госпіталізації в крові Євгена медики не виявили ні алкоголю, ні наркотиків.

Водночас вітчим каже, що з ними не намагалися зв’язуватися з боку нападника.

“Женя ніколи ні з ким не бився. Він професійний танцівник, із дитинства займається танцями. Він навіть не міг нікому нічого поганого сказати, не те, щоб битися”, – розповів пан Вячеслав.

Фото: інстаграм Євгена