Фракція «УДАР» у Київській міській раді підтримала ініціативу присвоїти звання Почесний громадянин міста Києва столичному керівнику «Театру на Подолі» Віталію Малахову.

Про це повідомила депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха.

«Віталій Малахов легендарна постать для Києва. У 1987 році він створив «Театр на Подолі», яким керував до свого останнього дня. Через творчість він не просто популяризував Київ, а зробив так, що столицю України у всьому світі знають як центр сучасної європейської культури. За роки свого життя він дійсно зробив величезний вклад в культурне життя Києва. І уявити без нього наше місто просто неможливо. Він назавжди залишиться його частиною», – підкреслила Вікторія Муха.

Як зауважила голова комісії, «Театр на Подолі» також заслуговує на те, щоб носити ім’я по-справжньому видатного митця.

«Віталій Малахов не просто створив театр, він вклав у нього всю свою душу та все своє життя. Саме завдяки енергії та натхненню очільника театр не просто пережив найважчі часи для закладів культури, а зростав та ставав популярнішим. А у 2019 році, нарешті, здійснилась найбільша мрія митця, заради якої він жив, і театр отримав свій власний надсучасний дім та став ще привабливішим для глядачів, більш вмістким, й в той же час, як завжди, з проблемою знайти «зайвий квиточок» на будь-яку виставу. І це все енергетика Віталія Малахова, який ніколи не відділяв себе від театру», – зауважила Вікторія Муха.

Як повідомив співголова фракції «УДАР» Валентин Мондриївський, відповідні пропозиції щодо присвоєння почесного звання Віталію Малахову та перейменування «Театру на Подолі» буде озвучено на найближчому пленарному засіданні Київської міської ради, яке відбудеться 18 листопада.

Фото: Фейсбук