Зокрема в місті продовжуються ремонти доріг, будівництво та реконструкції дитячих садків і шкіл, оновлення зон відпочинку тощо.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

Віталій Кличко на початку засідання Київради заявив, що, попри спроби дестабілізувати ситуацію в Києві, міська влада продовжує працювати і надалі розвивати та змінювати столицю.

«Сьогодні ми повинні ухвалити важливі для міста та киян рішення, які стосуються й оновлення інфраструктури столиці, й екології, й оновлення рухомого складу громадського транспорту. Бо навіть в умовах, коли намагаються дестабілізувати ситуацію в місті, коли заважають ключовим комунальним підприємствам і структурним підрозділам нормально працювати, нам треба і надалі розвивати та змінювати нашу столицю. І ми все для цього робимо. Ми не зупиняємо втілення проектів, що розпочали. Продовжуємо ремонт доріг, будівництво та реконструкцію дитячих садків і шкіл, оновлення зон відпочинку в столиці», – сказав Віталій Кличко.

Мер міста також зауважив, що вчора, 26 травня, наприклад, відкрили новозбудований гарний і сучасний дитячий садок на Троєщині – стандарт того, якими мають бути дитсадки в Києві.

Окрім цього, до 1 вересня в столиці планують відкрити нову школу в Солом’янському районію Також мають завершити реконструкцію ще в кількох навчальних закладах.

«До Дня Києва презентуємо першу чергу оновленої Пейзажної Алеї. Я там щодня буваю, перевіряю – дуже гарний буде об’єкт. На початку літа відкриємо після реконструкції ще кілька столичних парків. Продовжуємо будівництво метро на Виноградар і Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Тобто ми не зупиняємося. Хоч і пандемія, і політичні ігри вносять, на жаль, корективи в терміни втілення деяких планів. Хочу сказати одне: хаос, який намагаються посіяти в столиці, утиски місцевого самоврядування, не підуть на користь ні Києву, ні Україні загалом! Ми з вами повинні показувати приклад ефективної роботи – заради розвитку нашого міста, заради комфорту киян, які нас обрали», – підкреслив Віталій Кличко.

До слова, сьогодні, 27 травня, на засіданні Київради мають розглянути зокрема затвердження комплексної програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури, затвердження природоохоронних заходів у столиці, що будуть фінансуватися з міського фонду охорони навколишнього середовища. Окрім цього – затвердити кредитний та договір гарантій ЄБРР для придбання столичним метрополітеном нових вагонів метро.

Фото: фейсбук