Мер Києва Віталій Кличко отримав позитивний ПЛР-тест на коронавірус.

Про це він повідомив в своєму Telegram-каналі.

​​«Друзі! Коронавірус підкрався в самий незручний момент. Сьогодні отримав позитивний результат тесту. Робота мера під час пандемії, звичайно, передбачає постійний ризик. Спілкування з людьми, перевірка лікарень. Зокрема, регулярно бував і в інфекційних відділеннях, де лікують хворих на COVID-19.  Намагався берегтися. Враховуючи специфіку роботи, регулярно робив тести. Сьогоднішній, на жаль, – невтішний», — написав Кличко.

Наразі міський голова перебуває на самоізоляції та лікується вдома. Він зазначив, що не голосуватиме на цьогорічних виборах. через вірусну хворобу. Проте він працює дистанційно та контролює роботу міських служб.

«Сьогодні вперше за багато років я не голосую на виборах. Лікуюся вдома, на самоізоляції. Вірус вразив буквально в останній день перед виборами. Працюю дистанційно і контролюю роботу міських служб», — написав мер.

Мер також нагадав про правила безпеки, яких треба дотримуватись, ідучи на вибори. А саме одягати маску, користуватися антисептиком та дотримуватися соціальної дистанції.

Нагадаємо, 25 жовтня у Києві виявлено 359 нових випадків Covid-19.

Фото: facebook