Мер Києва відповів на запитання про особисте життя, зокрема про стосунки з дружиною на відстані, дітьми та братом.

Про це політик розповів в інтерв’ю Дмитру Гордону.

Мер запевняє, що в побуті він економний: “Щоб витрачати гроші, треба, по-перше, ходити магазинами, десь їздити в подорожі, чимось займатися. Я зранку приходжу на роботу і ввечері з роботи виходжу. А на що я витрачаю гроші… Найбільша покупка у мене за останній рік – купив парашут за $4 тис.. Класний вид спорту. Почав захоплюватися скайдайвінгом. Ось таке задоволення. У дитинстві мріяв. І, будучи дорослим, уже реалізував. До свого дня народження вирішив поставити собі за мету зістрибнути з парашутом. І мене так зачепило… Підтягнувся, до речі, 50 разів на 50 років. Теж показую приклад, що треба бути добрим”, – сказав мер, зізнавшись, що має декілька шаф “забитих повністю костюмами”, деякі з яких “жодного разу не вдягав”.

На запитання, як Кличку вдається підтримувати стосунки з дружиною Наталією, яка мешкає у Німеччині спершу відповів лаконічно: «Наступне питання». На питання про ймовірність розлучення він додав: «Якщо ми розлучатимемося, обов’язково повідомлю про це».

За словами мера дружина будує кар’єру співачки. На запитання чи не виникало спокус у Кличка скористатися своїми зв’язками, щоб допомогти дружині розкрутитися, відповів наступне: «Для того, щоб бути професіоналом у будь-якій професії, потрібно віддатися повністю, на 100%. І займатися тільки цим. Трохи спробувати — не працює. Я знайомий з багатьма зірками… У цьому випадку вони не мають життя зовсім. Вони живуть у перельотах, концертах, заробляють великі гроші, але свого особистого життя вони не мають. Це важка праця, дуже важка… Є розуміння: або ти як хобі цим займаєшся, або ти займаєшся і можеш покласти туди на вівтар повністю все своє життя», — відповів мер столиці.

Віталій Кличко також розповів про своїх дітей. Його молодший син Максим навчається у школі у Великій Британії, дочка Єлизавета-Вікторія вивчає психологію в університеті в Голландії, старший син Єгор-Даніель закінчив перший етап університету за спеціальністю бізнес-менеджмент та планує вступати до аспірантури. Політик також додав, що через специфіку його діяльності дітям доводиться обмежувати себе в соціальних мережах, використовувати нікнейми, фільтрувати інформацію, яку вони транслюють.

Також Кличко повідомив, що молодший син «відібрав» у нього титул найвищої людини в сім’ї: «Рвонув минулого літа… якщо я, два метри на зріст, такий немаленький хлопчик, а у нього зріст вже 2 м 15 см. У 16 років, зараз 17 уже буде. Його забрали до команди Оксфорда, грає у баскетбол. Будує плани, добре навчається, займається спортом».

Старший син мера Києва Віталія Кличка у дитинстві не хотів іти на день народження актора та тодішнього губернатора Каліфорнії Арнольда Шварцнеггера. “Ми у Лос-Анджелесі жили. Я прилетів після змагань, сім’я там була. І саме було 31 число – день народження Шварца. Ми багато років дружимо. Я телефоную йому і кажу: “Я прилетів. Я хочу привітати з днем народження”. Він: “Дякую. А де ти?” – “Я прилетів”. – “О, давай до мене заходь”, – згадує Кличко.

Його син Єгор на той час вдома дивився мультфільми і не хотів відриватися від них заради візиту до Шварцнеггера. І тут старший – Єгор – дивиться телевізор: мультики. Я кажу: “Синочку, йдемо до Шварценеггера”. Він: “Тату, мультики”. – “Йдемо до Шварценеггера! До губернатора”. – “Тату, не хочу”. Хапаю, вимикаю телевізор. Сльози і так далі. Приїжджаємо в гості. Він так на нього дивиться: “Чого ж ти відразу не сказав, що ми до Термінатора їдемо?” Тобто “Шварценеггер”, “губернатор” для нього жодного значення не мали. Термінатор. Тобто я не зорієнтувався”, – каже столичний мер.

В інтерв’ю мер Києва поділився, що спілкується із братом Володимиром Кличком щодня. Кличко-старший розповів, що його молодший брат купив собі гелікоптер і за його штурвалом облетів усю Європу: «Володя підходить досить педантично до цього питання. Літає сам по всіх країнах світу. Ділиться враженнями та отримує велике задоволення».

Гордон поцікавився, чи не планує Володимир піти стопами брата і стати політиком. «На це питання він відповідає: „У нас у сім’ї вистачає одного політика“», – розповів Кличко-старший.

Фото: Фейсбук