Для нового музею вже начебто знайшли приміщення в «історичній частині міста».

Міський голова Києва Віталій Кличко привітав відомого українського художника Івана Марчука з Днем народження. Про це Кличко написав у своєму Facebook.

Сьогодні видатний художник відзначає своє 85-річчя.

«Сьогодні святкує свій День народження один із найвидатніших українських художників – Іван Степанович Марчук. Єдиний з українців, хто увійшов до списку «TOP 100 LIVING GENIUSES». Засновник власного стилю у живописі – «пльонтанізму» – що нагадує плетіння тонких ниток. Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, член «Золотої гільдії» Академії сучасного мистецтва у Римі. Іван Степанович – людина, яка поєднує унікальний талант, несамовиту працездатність і любов до рідної землі. «Вся Україна у мене в душі, у голові, я буквально ношу її на плечах», – так каже про себе великий Майстер. І Україна віддячує йому всенародною любов’ю», – написав Кличко.

Мер столиці переконаний, що найкращою пошаною таланту видатного художника має стати персональний музей Івана Марчука у Києві.

«Міська влада знайшла в історичній частині столиці приміщення для облаштування музею. І після отримання колекції робіт від митця ми готові розпочати відповідні роботи», – зазначив міський голова.

Як ми повідомляли, нині в Музеї історії Києва триває виставка картин Івана Марчука.

Фото: Фейсбук