Урочистий захід до Дня молоді відбувся в Маріїнському парку на сцені «Мушля».

Віталій Кличко, міський голова столиці, особисто привітав талановите підростаюче покоління Києва з Днем молоді, що відзначався цьогоріч 27 червня.

50 талановитих молодих киян отримали премії у розмірі 10 тисяч гривень. Водночас понад 20 киян нагородили подякамии міського голови столиці з нагоди Дня молоді.

«Я радий вітати вас тут та вручити нагороди за ваші наукові, творчі досягнення та внесок у розвиток молодіжного руху столиці. І я пишаюся тим, що у нас така талановита молодь. Бо саме молодь – це активна сила будь-яких змін – у політиці та в державному управлінні, в культурі та мистецтві, у спорті і суспільному житті. Молодь має завзяття підкорювати вершини і змінювати цей світ. Генерує нові ідеї і реалізовує їх. І дуже важливо, щоб молоді, творчі і талановиті люди не покидали нашу країну, Київ. А залишалися розкривати свій потенціал і працювати тут», – сказав Віталій Кличко.

Водночас мер Києва зауважив, що міська влада й надалі буде створювати всі умови, щоб молодь столиці мала можливість розвиватися у своїй державі та своєму місті.

 

«Ви маєте великий потенціал та енергію. Бажаю вам примножувати ці ресурси! І ніколи не опускайте рук! Труднощі будуть. Але все можна подолати, якщо наполегливо йдеш до своєї мрії! Якщо віриш у себе і свою справу. Пам’ятайте: ви – майбутнє нашого міста і нашої держави! Успіхів вам і нових вершин!» – наголосив Віталій Кличко.

Цікаво, що, окрім подяк і премій, юним киянам презентували й збірку жартівливих афоризмів Віталія Кличка.

Фото: прес-служба Віталія Кличка