Значна частина майна в декларації належить також дружині Віталія Кличка Наталії Єгоровій.

Київський міський голова Віталій Кличко опублікував декларацію про доходи за 2020 рік — у ній, зокрема, значаться квартири і боргові зобов’язання третіх осіб на понад 7 мільйонів євро. Про це повідомляється в декларації Кличка на сайті НАЗК.

Зокрема, Кличко задекларував 517,5 тис. грн заробітної плати і відчуження цінних паперів у розмірі 500 000 грн у його дружини у якості основних доходів.

Крім зарплати, міський голова вказав, що зберігає в українському банку 226 тис. грн і 42 євро, в німецькому Deutsche Bank AG – $214 тис. і 677 тис. євро; готівкою у мера $23,8 тис. і 25,2 тис. євро. Також у документі значиться мотоцикл Fine Custom і автопричіп-платформа; дружині Кличка Наталії Єгоровій належить легковий автомобіль Land Rover Discovery 3.0 2013 р.в. вартістю в 640 000 грн.

В декларації є будинок відпочинку площею 785,5 кв. м у селі Лютіж Вишгородського району Київської області, що також записаний на дружину мера.

Також Кличко продовжує декларувати квартиру у 251,8 кв. м у Києві, і ще дві столичні квартири площею 43,6 кв. м і 72,7 кв. м, які належать його молодшому брату Володимиру. Міський голова є бенефіціаром двох організацій благодійних фондів — «Майбутній Київ» та «Фонд Кличка»; також разом з Володимиром Кличком Віталій Кличко володіє торговою маркою «КличкО».

При цьому вже не перший рік міський голова щороку декларує значні суми, які позичає молодшому брату: цього разу він зазначив, що за 2020 рік позичив 7,34 млн євро і $277,8 тис. Крім цього, Віталій Кличко володіє французьким камінним годинником XIX ст., елітними наручними годинниками, роялем Yamaha; його дружина – трьома брендовими годинниками Hublot, Van Cleef & Arpels, Bvlgari і чотирма ювелірними виробами марок Van Cleef & Arpels, Bvlgari, Tiffany, Piaget.

А нещодавно міський голова повідомив про зміни в УДАРі та новий етап розвитку партії.

Фото: КМДА