Цього року в столиці - понад 18 тисяч випускників 11 класів.

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайнового брифінгу.

«Як і минулого року, карантин, на жаль, вніс корективи в традиційний урочистий формат святкування. Нагадаю, Департамент освіти КМДА розробив рекомендації для закладів освіти щодо проведення останніх дзвоників та випускних вечорів. Вони відбудуться, але за умови дотримання всіх карантинних правил. Цьогоріч ми вітаємо 18,5 тисяч випускників 11 класів! А 27 тисяч дев’ятикласників отримають свідоцтво про базову середню освіту», – повідомив Кличко.

Міський голова також зазначив, що телеканал «Київ» організував своєрідний святковий телеміст. Під час якого вчителі столичних шкіл привітають всіх учнів із закінченням навчального року. Це – педагоги, які протягом року брали участь у столичній програмі «Школа онлайн».

«Я теж хочу звернутися до випускників. Для вас розпочинається новий і важливий етап. Ви виходите в доросле життя. Нехай воно буде успішним та добрим до вас! А це, насамперед, залежить від вас самих. Нагадаю свій девіз, яким завжди керуюся: “Немає нічого неможливого! Головне – наполегливо йти до своєї мети, до своєї мрії!” І, повірте, все можна втілити. Так що, вдалих вам ЗНО. І втілення мрій», – наголосив мер столиці.

Окрім цього, Віталій Кличко зазначив, що відсьогодні, 28 травня, учні всіх 566 шкіл столиці йдуть на літні канікули.

Тепер, за словами мера Києва, перед містом стоїть важливе завдання – безпечно провести основну сесію Зовнішнього незалежного оцінювання. Участь у ньому візьмуть 135 тисяч людей – це й ті, хто складають ЗНО, і педагоги, залучені до організації та проведення оцінювання.

Водночас 183 школи міста визначені для проведення ЗНО. У цих закладах посилили протиепідеміологічні заходи. А дітей, які здають ЗНО, та педагогів забезпечили засобами захисту. Також у кожному закладі будуть чергувати правоохоронці та медичні працівники.

Цікаво, що місто, як завжди під час канікул, розпочинає ремонти в столичних школах – там, де це необхідно.

«Також нагадаю, що триває прийом документів для зарахування дітей у перші класи. Документи треба подати до 7 червня. Загалом Київ очікує, що 1 вересня до шкіл прийдуть понад 30 тисяч першокласників», – зазначив Віталій Кличко.

Нагадаємо, раніше ми писали, як проводжають випускників у київських школах.

Фото: скріншот