Реалізація проектів відбудеться у 2022 році.

Цьогоріч для участі в конкурсі на отримання грантів Київського міського голови у галузі освіти надійшло 64 проекти – це удвічі більше, ніж в попередні роки. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«До фінального етапу презентації-захисту потрапили 53 проєкти. Із них 13 садочків, 27 закладів загальної середньої освіти, 8 закладів позашкілля та 5 закладів професійно-технічної освіти Києва. Цікаво, що авторами проєктів стали як освітяни, так і діти з їхніми батьками», – розповів Мондриївський.

Він нагадав, що гранти Київського міського голови можуть отримати лише комунальні заклади дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти територіальної громади Києва та заклади професійної (професійно-технічної) освіти, що фінансуються з бюджету міста.

«Експертна конкурсна комісія визначила 8 переможців, які отримають по 200 000 грн на втілення в життя своїх ідей. Реалізація проектів відбудеться у 2022 році, на що з бюджету столиці виділено 1 мільйон 600 тис. грн», – зазначив Мондриївський.

Переможцями конкурсу на отримання грантів Київського міського голови-2021 за напрямом «Заклад з ідеєю» стали:

  • ЗДО №255, проект «Зміцнене здоров’я – дітям!»;
  • Гімназія №34 «Либідь» ім. Віктора Максименка, проект «БіоЛабSpace_34» – модернізація освітнього середовища кабінету біології»;
  • Будинок дітей та юнацтва «Вітряні гори», проект «Щасливе дитинство у творчості»;
  • Вище професійне училище №33, проект «Publish center – простір для втілення ідей».

За напрямом «Новий освітній простір» перемогу здобули:

  • ЗДО №307, проект «DIGITAL садок»;
  • Ліцей інформаційних технологій №79, проект «Центр дистанційної освіти Ліцею інформаційних технологій №79»;
  • Центр творчості дітей та юнацтва «Шевченківець», проект «Діджитал-кластер «Віста»;
  • Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою, проект «Нова генерація січових Стрільців».

Раніше стало відомо, що 13 професійних коледжів Києва перейдуть у комунальну власність.

Фото: Фейсбук