Конкурс буде відбуватися з 5 жовтня по 5 листопада.

ГО «Вікімедіа Україна» та БФ «Бібліотечна країна» запрошують долучатися до конкурсу з наповнення україномовного розділу Вікіпедії статтями про об’єкти культурної спадщини та видатних людей України. Конкурс пройде з 5 жовтня по 5 листопада і має на меті сприяння поширенню інформації про культуру України завдяки використанню онлайн ресурсів Вікіпедії, про це повідомили на сайті організації. 

У 2017 році дослідження групи економістів показало, що якість статей у Вікіпедії впливає на розвиток туристичної галузі. На цей же час 36% міст, 84% селищ міського типу та 97,5% сіл України мають лише невеликі та короткі статті в українській Вікіпедії.

Саме тому, у рамках всеукраїнського конкурсу «Культурна спадщина та видатні постаті» бібліотекарів та бібліотекарок і всіх охочих запрошують поділитися гордістю їх краю з усією Україною, «звільнити знання» про культурну спадщину та відомих людей рідних міст чи сел, а разом із цим покращити Вікіпедію — найбільшу електронну енциклопедію.

Щоб долучитися до конкурсу, потрібно зареєструватися у Вікіпедії і створити чи суттєво поліпшити принаймні одну статтю протягом конкурсного періоду згідно з правилами Вікіпедії. Переможці зможуть виграти цінні призи та сувеніри для себе і своєї бібліотеки, а усі активні учасники й учасниці — пам’ятні сувеніри і сертифікати про участь.

Оцінюватись буде якість написання статей та якість контенту.

Фото: Фейсбук