Валерій Маркус (Ананьєв) — український військовий, ветеран російсько-української війни. Зараз військовий збирає $2,5 млн своєму 47 Штурмовому полку, продаючи власноруч написану книгу "Сліди на дорозі" про його досвід армії під час подій на Донбасі і яка вже стала бестселером. За дві доби майже усі книжки розкупили.

Про це пише військовий у своєму Телеграм-каналі “Сержант Маркус”.

За словами військового, книг вже не вистачить до кінця тижня, як було заплановано, максимум на один день. Наразі залишилося 500 примірників.

Нагадаємо, Валерій Маркус на початку тижня оголосив збір коштів на допомогу 47 Штурмовому полку, у складі якого зараз боронить Україну.

“Від сьогодні й до кінця тижня ми відкриваємо на сайті продаж книг, з якого усі зібрані кошти підуть на допомогу 47 Штурмовому полку. Ціна за примірник 1000 грн. Ми не будемо вираховувати навіть собівартість, повністю увесь дохід піде на закупівлю зброї. Буде це сто тисяч, чи кілька мільйонів – неважливо. Увесь дохід – на зброю”, — написав тоді військовий.

Нагадаємо, “Сліди на дорозі” стала першою художньою книгою військового Валерія Маркуса (раніше відомого під прізвищем Ананьєв), частина подій якої відбувається на Донбасі під час російсько-української війни. Книга стала однією з найпопулярніших в Україні 2019 року. Загальний тираж сягнув 50 тисяч. Також книга стала номінантом премії Книга року (2019).

Посилання на замовлення книги та реквізити фонду.

Фото: Відкриті джерела