Десятки тонн гуманітарного вантажу рахівчани відправляють автомобілями до місць призначення.

Про це повідомила Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.

У повідомленні зазначили, що жителі Рахівської територіальної громади не втомлюються збирати та відправляти постраждалій від окупації Київщині гуманітарну допомогу, яку конвоюють працівники внутрішньої безпеки Нацполіції.

За сотні кілометрів від Київської області про її жителів, які опинилися у біді після приходу ворожої армії, щодня думають і мешканці мальовничої Гуцульщини. Рахівська громада з перших днів нападу росії об’єдналася і збирає допомогу Київщині.

“Організував своїх земляків місцевий активіст Іван Бердар. До волонтерської діяльності залучив і мешканців Рахівщини, які виїхали за кордон. Спільними зусиллями люди збирають все, що може бути корисним потребуючим: харчі, ліки, речі першої необхідності, засоби гігієни, одяг тощо”, – зазначили у дописі.

Десятки тонн гуманітарного вантажу рахівчани відправляють автомобілями до місць призначення. А конвоювання допомоги взяли на себе працівники внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Так, у супроводі правоохоронців автівки безпечно вже дісталися найбільш постраждалих населених пунктів навколо столиці – Андріївка, Бородянка, Ворзель, Ірпінь, Мироцьке, Немішаєво. У такий спосіб жителі Київщини, які пережили окупацію агресора, отримують необхідну підтримку і з гуцульського краю, а з нею – і частинку серця його мешканців.

Фото: Фейсбук