Піцерія знаходиться на Дарницькому бульварі 8, у пішій доступності від метро Дарниця та парку "Перемога".

Pizzburg – це мережа піцерій у Києві на лівому березі та у передмісті – у Броварах. Вони обіцяють доставку піци додому протягом 60 хвилин або 15-20 хвилин, якщо заберати самостійно. Відвідувач Антон Чорний перевірив три варіанти замовлень у піцерії. 

Замовлення №1. Доставка піци додому в ЖК “Автограф”

“Замовив великі піци Тоні Пепероні та Гавайську, 2 картоплі фрі 2 пляшки pepsi. Загальна вартість 683 грн. Потрапив ще під якусь акцію та отримав піцу Чотири сири у подарунок. Пізніше знайшов на сайті, що у будні дні при чеку від 400 грн – дарують піцу чи суші. Це приємно”, – зазначив відвідувач Антон Чорний. 

Він оформив о 19.35 та вже о 20.20 отримав своє замовлення. До речі, у піцерії можна розрахуватися банківською карткою кур’єру. За словами відвідувача, для нього, це суттєвий плюс, тому що готівкою практично не користується. Піца і картопля приїхали теплі, навіть підігрівати не довелося, як це часто трапляється з іншими службами доставки. “Нам загалом усе дуже сподобалося. Зауважень не було”, – зауважив Антон.

Замовлення №2. Забираю сам із піцерії.

“Цього разу ми вирішили спробувати гостру піцу Мюнхен (189₴) та фірмовий рол Філадельфія 360 (199₴). Загальний рахунок становив 350₴, тому що на піцу, якщо забираєш сам діє знижка 20%. Я спеціально прийшов через 15 хвилин, щоб перевірити, наскільки вони дотримуються заявленого часу. І так, дійсно, замовлення було готове на 5 хвилин раніше. Просто супер!” – прокоментував відвідувач. 

Замовлення №3. Відвідую безпосередньо піцерію на Дарницькому бульварі 8.

“Були у четвер увечері. Пари вільних столиків все ж таки було. Поруч компанія відзначала якийсь ювілей, як я зрозумів. Цього разу ми вирішили спробувати піцу М’ясний бум (нам її порекомендувала офіціант Каріна), гострий кальцоне і два глінтвейни. Глінтвейни принесли досить швидко, а ось піцу довелося почекати хвилин 15. Про що нас і попереджали через великий наплив замовлень на доставку. Ну то гаразд, ми не поспішали. Піцу подужали й не залишили ні шматочка, а от кальцоне довелося забрати із собою. І навіть тут ми залишилися задоволені”, – каже Антон. 

У піцерії відвідувачу розповіли, що:

  • якщо зробити попереднє замовлення на піцу або суші на 31 грудня, то Pizzburg подарує святкову пляшку шампанського;
  • є свій додаток на Android та iOS та бонусна система, за якою 10% від кожного замовлення повертаються на внутрішній рахунок;
  • величезна знижка 21% для іменинників у Києві на все меню закладів і можна принести свій алкоголь (послуга cork fee).

Фото: прес-реліз