Сьогодні, 20 травня, у КМДА опрацювали Положення про такі публічні консультації.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

Володимир Бондаренко, заступник міського голови – секретар Київської міської ради, зазначив, що кияни зможуть ініціювати проведення публічних консультацій щодо створення та реновації громадських просторів.

За його словами заступника міського голови, під час робочої наради було опрацьовано Положення про публічні консультації під час планування громадських просторів у Києві.

«Положення передбачає залучення громадян до планування громадських просторів на перших етапах, із метою спільної розробки концепції майбутнього простору. Також унормовується визначення громадського простору, порядок залучення громадськості до планування, а також процедура врахування пропозицій», – зазначив Володимир Бондаренко.

До слова, у розробці положення брали участь міжнародні партнери – експерти Офісу Ради Європи в Україні та проекту «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень». Методика процесу публічних консультацій була розроблена з урахуванням методології та кращих практик «The Consultation Institute».

Водночас із боку міської влади до розробки документу долучились депутатка Київської міської ради, секретарка Постійної комісії з питань екологічної політики Євгенія Кулеба, представники Управління екології, Департаменту транспортної інфраструктури, Департаменту містобудування та архітектури, Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій та Департаменту суспільних комунікацій КМДА. Також до обговорення долучились КО «Київзеленбуд», КП «Плесо» та експерти проєкту ради Європи «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні».

Фото: фейсбук