Абонплата за воду в Києві сягає від 18 до 23 гривень.

Про це повідомили в програмі “Київ. NewsRoom” телеканалу “Київ”.

Київводоканал почав нараховувати плату за абонентське обслуговування. На це скаржаться користувачі в соцмережах. Олег Прозоров пише, що за холодне водопостачання у квитанції він побачив рахунок у додаткові 23 гривні 45 копійок. Водночас чоловік спробував на Facebook-сторінці Київводоканалу дізнатися про нововведення, проте відповіді не отримав.

Оксана Стан, начальниця інформаційного управління Київводоканалу, в ефірі телеканалу “Київ” розповіла, що з 1 травня цього року набув чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг”. Відповідно до цього закону, передбачається абонплата за воду.

“Абонентська плата може бути двох видів – для тих, хто має і для тих, хто не має внутрішньобудинковий лічильник. Для тих, хто має такий лічильник, палата – 23 гривні 45 копійок. Для інших – 18 гривень 66 копійок”, – пояснила пані Оксана.

Цікаво, що в абонплату входить зокрема облік, який проводить Київводоканалу, розрахунки – друк та формування квитанцій, а також ремонт або заміна лічильника, що вийшов із ладу.

“Коли набрав чинності закон, ми оприлюднили індивідуальний публічний договір, який дозволяє нам застосовувати абонплату після 30 днів з моменту публікації. Також ми опублікували новий тариф на послуги водопостачання та водовідведення”, – зазначила Оксана Стан.

Водночас пані Оксана наголосила, що наразі ця абонпалата є обов’язковою. Ціна на цю плату до кінця року є фіксованою.

Фото: фейсбук