У метрополітені повідомили, що сьогодні зелені картки метро залишилися тільки у 250 чоловік.

За повідомленням Київського метрополітену, тепер за поїздки в підземці можна розрахуватися синьою карткою Kyiv Smart Card.

Заступниця голови столичного метрополітену Наталка Макогон роз’яснює, що для проїзду в метро можна придбати у касах разові Qr-квитки, оплатити поїздку через мобільний додаток “Київ цифровий” та використати безконтактні способи оплати за допомогою смартфона.

У метрополітені додали, що відмова від зелених карток – останній етап переходу на електронний квиток. Також в прес-службі нагадали, що про припинення роботи зелених карток попереджали заздалегідь – ще 19 березня.

Тим часом деякі користувачі бідкаються, що не втигли використати всі поїздки на зелених картках.

На картці залишалося близько 20 поїздок. Це десь 160 грн. Якраз абонентська плата на місяць за Інтернет або телебачення. Система метрополітену розпізнає мою картку як “стороння”, – написала одна із киянок.

Як отримати компенсації за невикористані поїздки – розповіли у програмі “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ“.

Так, киянин Олег Крець зазначив, що у нього на картці залишилося 33 поїздки.  На касі метрополітену йому пповідомили, що з цим питанням потрібно звертатися на “Гарячу лінію”.

Там йому пояснили, що потрібно на адресу метрополітену написати звернення, вказати номер картки. Звернення розглядатиметься протягом тижня.

Також Kyiv Media взернулося із запитом до КП “Київський метрополітен” із детальним роз’ясненням, як повернути гроші, що залишилися на зелених картках.

Фото: Фейсбук