Хоча більшість відпочивальників все ще обирають Єгипет.

З сьогоднішнього дня, 1 березня, для українців почав діяти безвізовий режим з Гренадою та кількома островами Карибського басейну, які входять до складу Нідерландів. Про це у своєму Twitter повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Також, за його словами, для українських туристів знову відкриває кордони Грузія (для перельоту потрібно здати негативний ПЛР-тест на COVID-19).

«Ми розширюємо свободу подорожей для українців, незважаючи на всі обставини. 1 березня стартують два безвізи: Гренада і заморські території Нідерландів Аруба і Кюрасао, карибські острова Бонайре, Сінт-Естатіус і Саба, плюс відкривається Грузія», – написав міністр.

Зауважимо: Грузія на тлі пандемії коронавірусу в березні 2020 року закрила кордони для іноземців, і до цього часу припинила авіасполучення в усіх напрямках.

Тим часом українці, незважаючи на доступні нові напрямки, продовжують обирати давно знайомий маршрут — Єгипет. До такого висновку після спілкування з відвідувачами аеропорту «Бориспіль» дійшли журналісти телеканалу «Київ». Основні аргументи відпочивальників — дешевизна відпочинку та теплий клімат.

Як ми писали, аеропорт Дубай почав правильно писати назву столиці України.

Фото: Фейсбук