Для якого гурту або компанії його зніматимуть, не повідомляється.

Відсьогодні, 16 липня, до неділі, 18 липня, у Києві заборонять рух транспорту центральними вулицями через проведення зйомок відеоролика. Про це повідомляє прес-служба КМДА з посиланням на відповідне розпорядження.

Обмеження діятимуть з 05:00 до 23:00.

Так, відсьогодні діє заборона руху транспорту на вулиці Ігорівській (у кварталі від вулиці Петра Сагайдачного до вулиці Братської).

Також діятиме заборона руху:

  • 17 липня на вулиці Архітектора Городецького (у кварталі від вулиці Хрещатик до вулиці Заньковецької), вулиці Рейтарській (у кварталі від вулиці Золотоворітської до вулиці Стрілецької) та вулиці Стрілецькій (у кварталі від вулиці Ярославів Вал до пров. Георгіївського);
  • 18 липня навколо площі Івана Франка, вулиці Архітектора Городецького (у кварталі від вулиці Заньковецької до вулиці Ольгинської) та вулиці Станіславського.

На час проведення зйомок будуть внесені зміни в роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту, які курсують вказаними вулицями.

В КМДА уточнюють, що зйомки проводить ТОВ «Радіоактив Сінема». Ця компанія знімала кліпи для багатьох світових виконавців музики — Coldplay, Years & Years, Tame Impala, Foals, а також підшукувала для НВО локації у Києві для зйомок «Чорнобиля».

Як ми повідомляли, нещодавно на Львівській площі у Києві зняли промо-ролик для Adidas.

Фото: Піксабей