Цього сезону в столиці оновлять 65 об'єктів дорожньої інфраструктури.

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

«Поки час відпусток і на дорогах міста менше автівок, у столиці триває масштабний ремонт доріг, проїздів та шляхопроводів. Активні роботи сьогодні відбуваються на 40 об’єктах інфраструктури. Зокрема, ми розпочали ремонт шляхопроводу на Севастопольській площі. Після демонтажу старого покриття, там влаштували нову гідроізоляцію і асфальтобетон. На проспекті Маяковського зняли старе покриття ще на одній ділянці. Нині триває підготовка до влаштування нового верхнього шару асфальтобетону. А на Новокостянтинівському шляхопроводі змонтували новий армований каркас і виконали його бетонування. На вулиці Борщагівській минулими вихідними встелили нижні шари покриття на частині в напрямку вулиці Жилянської – неподалік Повітрофлотського проспекту», – повідомив Кличко.

Також він зазначив, що в столиці оновлюють центральні вулиці міста.

«Буквально вчора завершили ремонт ділянки вулиці Прорізної – від Пушкінської до Хрещатика. Встановили там і антипаркувальні стовпчики, завдяки чому прибрали стихійну парковку на розі вулиць Прорізної і Грінченка. І на оновленій частині Прорізної облаштували 3 офіційних паркувальних майданчики. Загалом на відремонтованій ділянці встановили майже 150  антипаркувальних стовпчиків. Влаштували велодоріжку, оновили покриття з бруківки проїжджої частини вулиці та тротуари. Відремонтували і зелену зону внизу Прорізної – оновили сквер та висадили нові дерева. Цьогоріч плануємо відремонтувати ділянку від вулиці Грінченка до Володимирської», – сказав Віталій Кличко.

Він зазначив, що тривають капітальні ремонти також на вулицях Льва Толстого, Милославській, на Кільцевій дорозі та проспекті Степана Бандери. І нагадав, що цього сезону в столиці оновлять 65 об’єктів дорожньої інфраструктури.

Фото: піксабей