Паризький вуличний художник Крістіан Гемі, більше відомий як C215, відвідав Україну і створив чимало графіті в Бучі, Гостомелі та Києві на зруйнованих будівлях.

Про це пише БЖ.

Першою роботою художника, якого часто називають “французькою відовіддю Бенксі”, була фреска із зображенням дівчини з квітковим вінком. Це двійник стіни, яку можна побачити в 13-му окрузі Парижа. ЇЇ створили за сприяння Міської ради Львова.

Київ Media

С215: “Так триває це друге перебування в Україні, тут, у Львові, з цим посланням любові та надії, адресованим усім закоханим, розлучених війною, натхненним французькою піснею з іншої епохи, іншої війни: Я буду чекати, я буду чекати день і ніч, я завжди чекатиму твого повернення…”.

Перебування в таборі для біженців у Львові. За словами художника, в таборі вирує “сила життя, молодість та невинність”.

C215 зазначає, що мав змогу створити “Свобода, яка веде народ” у кольорах України на терасі посольства Франції в Києві. Ця робота символічно відзначає повернення Франції та її дипломатичного корпусу до столиці.

Київ Media

Частково зруйнована російською ракетою будівля в центрі Києва.

Зруйновані цивільні райони.

Одна з робіт була присвячена Тарасу Шевченку.

Декілька робіт художник залишив по собі у Гостомелі та Бучі.

Київ Media

Одна з цілей цієї поїздки С215 було намалювати свого сина Габіна у вишиванці на будівлі, яку зруйнувала російська ракета.

С215: “Прийде час, коли життя запанує… У Києві, Україна”.

Київ Media

С215 “Під Києвом, на туші цього російського танка, коли мистецтво намагається кинути виклик абсурду війни”.

Київ Media

C215 зазначив, що повернення до Парижа було дуже важким.

Адже йому доведеться “переварити те, що побачив у Бучі, погаслі обличчя, всюди діри від куль, гільзи на землі, кладовища з численними щойно виритими могилами, зруйновані будівлі, запустіння”.

Фото: С215