Нова версія ДТП була озвучена під час програми «Київ NewsRoom» на телеканалі «Київ».

14 липня журналістка телеканалу «Київ» Катерина Бруснікіна у програмі «Київ NewsRoom» повідомила нові деталі жахливої ДТП з загиблою родиною під Києвом.

У ході журналістського розслідування, поспілкувавшись з чоловіком власниці Mercedes Олександром Нікітіним, виявлено, що авто було взяте винуватцем ДТП без дозволу власника. Нікітін після зникнення авто намагався вийти на зв’язок 15 разів з Желепою, проте спроби були марними. Сам Желепа прокоментував, що не пам’ятає, як саме заволодів автівкою.

Слідство вважає, що чоловік або вкрав автомобіль, або власник сам дав йому ключі.

Також ще до кінця невідомо, чи за кермом був саме Желепа. Оскільки підозрюваного було виявлено саме на пасажирському сидінні. Але це поки що лише сумніви. Також є підозри, що правопорушник був не один за кермом під час ДТП. До того ж, судмедексперти звертають увагу на характер травм, який може свідчити, що за кермом була інша людина.

Журналістка акцентує, що водій “без жалю та сліз, без слів пробачення” визнавав категорично свою провину і відмовився від адвоката. Адвокати, з якими спілкувалась журналістка відмітили, що в такий спосіб Антон Желепа хоче отримати умовно дострокове звільнення, відбувши 50% терміну, який йому обіцяють призначити. 

Нагадаємо, ДТП за участю Жилепи сталася під Києвом 12 липня. Внаслідок аварії загинули четверо людей, з них двоє маленьких дітей. Одразу після аварії драгер показав вміст алкоголю в крові Желепи на рівні 1,32 проміле.

Повну версія розслідування вийде у понеділок, 20 липня, о 19:40 в програмі «Служба порятунку» на телеканалі «Київ».

Фото: facebook