Найбільший у світі продавець меблів і товарів для дому має намір відкрити перший магазин в столиці.

Шведська група компаній IKEA відкриє перший магазин в Києві до кінця 2020 року в столичному ТРЦ Blockbuster Mall. Про це повідомляють УНІАН.

IKEA дійсно прагне якомога швидше відкрити фізичний магазин в Києві до кінця 2020 року. Ми як ніколи близькі до реалізації цього наміру, адже нещодавно підписали договір оренди з ТРЦ Blockbuster Mall. Водночас треба пильно стежити за нинішньою ситуацією, щоб мінімізувати будь-які потенційні ризики для здоров’я і безпеки перед відкриттям фізичного магазину, — йдеться в повідомленні компанії у відповідь на запит видання.

До слова, 14 травня IKEA запустила в Україні інтернет-продажі своєї продукції, але пізніше тимчасово обмежила можливість оформляти нові замовлення в інтернет-магазині.

Раніше магазин IKEA планував відкритися у столичному Ocean Mall наприкінці літа 2019 року. Проте, у 2019 році IKEA підписала договір на відкриття магазину площею близько 6 тисяч квадратних метрів в ТРЦ Blockbuster. В цілому IKEA намагалася зайти на український ринок протягом 15 років.

 

Фото: unsplash