Таксист зупинився раніше, ніж вона просила, а згодом - витягнув з автомобіля і навіть ударив.

Водій приголомшений цими звинуваченнями і має свою версію того, що сталося, йдеться в сюжеті ТСН.

Сергій про заяву до поліції дізнався лише від журналістів. “Я взнав від вас, у мене зараз істерика, просто така паніка, що я залишився без роботи”, – розповідає свою версію подій водій.

Чоловік каже, що приїхав туди, де стояла мітка – не доїхав не сто метрів, як йдеться у соцмережах, а 10. “Вона сіла в машину і почала мене ображати просто напросто. Вона почала мені грубити. Я кажу: “Шановна, я вас везти не буду”. Вона каже: ” Скасуйте замовлення”. Я перед нею це зробив”, – розповідає водій таксі.

Далі, каже чоловік, клієнтка виходити все одно відмовилась. “Я вийшов з машини, підійшов до дверей, відкрив двері, і кажу: “Виходьте”! Тут почався сильний крик, вона вискакує, я її тримаю, вона б’є ногами, ось вм’ятина”, – таксист показав пошкодження на автомобілі і твердить: жінку не штовхав, а намагався забрати подалі від транспорту.

“Можливо я руку и потягнув, але я тримав на відстані, щоб вона і далі не робила вмятин”, – пояснив водій.

За словами жінки, водій таксі зупинився дещо дальше, хоч мав під’їхати ближче на 17-20 метрів до приватного обійстя.

“Я викликала таксі на це місце, де я стою. А він приїхав, трохи вище став. Я до нього підійшла і зробила зауваження, що в нього мітка була трохи нижча”, – сказала вона.

Пасажирка сіла в салон, кермувальник поїхав, але зупинився за 20 метрів. “Сказав мені виходити. На що я відповіла, що виходити не буду бо триває поїздка”, – пояснила пасажирка.

За словами жінки, водій вийшов з автомобіля та кинувся витягати її на вулицю. Це зафіксувала сусідська камера спостереження. “Він підійшов витягнув мене. Я вже зла. Я по машині ногою, реакція якась була. Він розвернувся, таким от жестом заїхав мені по обличчу. Після чого я грюкнула дверцятами, він з відкритими дверцятами поїхав. Вилиця в мене болить, рука болить”, – скаржиться жінка.

На ранок Тетяна написала заяву про побиття до поліції. Поліція також написала до компанії таксі. Ті спершу запропонували промокод на наступну поїздку, але згодом заявили – проводять службове розслідування. Як ми повідомляли, водія від роботи вже відсторонили.

Фото: піксабей