Із усіма точками продажу та поповнення можна ознайомитися на спеціальній мапі.

Київ став першим містом в Україні, де повністю скасовують паперові талони на проїзд у комунальному громадському транспорті. Відсьогодні остаточно виходять з обігу талони на проїзд, що можна було придбати у кондукторів, нагадує сайт КМДА.

Усі поїздки в муніципальному транспорті тепер цифровізовано в електронні квитки. Всього у Києві діє понад 2000 місць для поповнення транспортних карт і купівлі QR-квитків для проїзду у громадському транспорті.

Зокрема:

  • 198 терміналів самообслуговування на зупинках наземного транспорту та 304 термінали на 52 станціях метрополітену, в яких можна купити або поповнити транспортну карту та придбати QR-квитки;
  • близько 1800 терміналів Easy Pay, через які можна поповнити транспортну карту;
  • близько 322 Т-кіосків, де можна придбати транспортну карту;
  • каси на 52 станціях метрополітену, де можна придбати чи поповнити транспортну карту, а також купити QR-квиток.

Із усіма точками продажу та поповнення можна ознайомитися на міській мапі.

Крім того, із січня 2021 для зручної оплати проїзду міський застосунок «Київ Цифровий» надає сервіс поповнення транспортної карти та купівлі QR-квитків. За номером та пін-кодом транспортну карту можна прив’язати до застосунку, щоб поповнювати її з банківської картки.

Оплата проїзду QR-квитками здійснюється у «Київ Цифровий» з екрану смартфона. У застосунку можна також придбати квиток для іншого користувача. Щоб надіслати QR-квиток на електронну пошту або в месенджер, потрібно натиснути кнопку «Поділитися квитком».

В КМДА зауважують, що поповнення транспортної картки на 50 поїздок дає економію в 1,5 грн на кожній поїздці. Однією транспортною карткою можна оплатити проїзд за декількох осіб.

Як ми повідомляли, учора керівник «Київпастрансу» через соцмережі попрощався з паперовими талончиками.

Фото: КМДА