Протестанти просять повернути на верхівку ялинки Різдвяну зірку і бояться, що Київ «втратить Боже благословення»

Рада євангельських протестантських церков України написала офіційне відкрите звернення до мера Києва Віталія Кличка, в якому просить зняти капелюха із головної ялинки країни, що на Софійській площі Києва. Зверненняоприлюднено на сайті протестантських церков.

Протестанти назвали капелюх «відьмацьким атрибутом», а прикрашення ялинки ним вважають «нехтуванням релігійними почуттями» українців.

«…Ялинка завжди увінчувалася зіркою в пам’ять про Різдвяну зірку, яка вела мудреців на поклоніння новонародженому Христу…. З огляду на зазначене, прикрашення центральної ялинки не традиційною зіркою, а капелюхом, який сприймається саме як відьмацький атрибут, є нехтуванням та образою релігійних почуттів киян та інших громадян нашої країни, які є християнами» – пишеться у зверненні.

Ще одним аргументом протестанти називають «Господнє благословення», яке Київ може втратити через таке оформлення ялинки.

«Ми категорично заперечуємо проти заміни різдвяних символів іншими, окультними, наслідком чого може стати втрата Божого благословення», – резюмували протестанти.

В мережі також зявились фотожаби на ялинку.

Нагадаємо головну ялинку країни у Києві вже повністю прикрасили і провели тестовий запуск освітлення.

Організатори святкувань зазначили, що тема цього Нового року називається «Казковий ліс», а тому головна ялинка країни вперше буде прикрашена не зіркою, а капелюхом казкового персонажа – чи то чарівника, чи то гнома.

Фото: КМДА