В рамках першої черги реконструкції впорядковано 5,5 гектарів території острову.

Мер Києва Віталій Кличко відкривпершу чергу реконструкції вхідної групи на Труханів острів.

“Ми розпочали велику реконструкцію Труханового острову – улюбленого місця відпочинку різних поколінь киян. Тут кияни та гості столиці займаються спортом, купаються в Дніпрі, відпочивають. Наші острови – це легені нашого міста, і ми маємо привести їх до ладу. Тому розпочали реконструкцію Труханового острову із вхідної групи”, – сказав Кличко.

Так, на Трухановому острові планують створити рекреаційний маршрут і здійснити благоустрій прилеглої території.

Зокрема, родзинкою першої черги оновлення є навіс-пергола – архітектурна споруда, що вдень захищатиме відвідувачів від спеки, а вночі сяятиме гарною підсвіткою.

До роботи над перголою були залучені фахівці з усієї України. Довжина зварювального шва, яким з’єднані елементи конструкції, складає 16 км. Це – як відстань від Києва до аеропорту Київ-Бориспіль”.

Загалом у цій частині острова передбачені три черги реконструкції. У рамках наступних черг, зокрема, планують облаштувати алею, амфітеатр та фонтан.

“Наступного року ми плануємо продовжити і реконструкцію парку “Муромець”, парку “Наталки” – зокрема, збудувати пішохідний міст на острів “Оболонський”. Продовжити наш великий пішохідний маршрут – від парку “Хрещатий” до Києво-Печерської лаври. Ми працюємо над тим, щоб наші зелені зони були справді європейського рівня”, – зазначив Віталій Кличко.

Фото: КМДА