Собачка Люся постійно проживає у дворі Оболонської РДА.

Історію місцевого талізману розповів депутат Київради Владислав Трубіцин.

За його словами, перед Новим роком Люся загубилася. ЇЇ не було 10 днів, хоча раніше вона нікуди від РДА не відходила. Тому мешканці району та депутати розпочали пошукову операцію.

Kyiv Media

“Собаку знайшла прибиральниця, яка зазирнула у напіввідкритий люк і побачила там ледь живу Люсю. Всі ці десять днів вона прожила на самій воді. Була проведена ціла спецоперація з її спасіння. Собаку відгодували, зацілували. І ось вона знову – в доброму здоров’ї і гуморі з нами! Сподіваюся, ще довго буде радувати нас всіх своєю поважною ходою і тертися мокрим носом об руку”, – зауважив Владислав Трубіцин.

Він розповів, що Люся – дуже відома мохната особа у «владних колах» Оболоні. Адже живе вона у дворі Оболонської РДА. Більше того, на вулиці собака лише гуляє, а живе у будівлі адміністрації. Нерідко її можна зустріти і в приймальні голови району Кирила Фесика.

“Собаку дуже поважають, адже вона старожил. Вона нібито оселилася в РДА ще три скликанні тому. Тож її вважають талісманом адміністрації. Годують не як собаку, а як співробітника – обов’язкова перша страва, м’ясо з гарніром. Хіба що компоту не дають. Сухий корм оболонська «дворянка» Люся не їсть”, – пояснив депутат.

Як ми писали раніше, в Оболонському районі Києва знайшлася собачка Люся, до якої уже звикли місцеві мешканці. З собачкою у дворі Оболонської РДА постійно грають діти.

Фото: Фейсбук