Стартова ціна лоту – 56 мільйонів гривень.

Про це повідомили на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Офісне приміщення банку «Аркада» на столичних Осокорках виставлять на продаж на відкритому електронному аукціоні. Водночас продаватимуть і 44 одиниці інших основних засобів банку, що перебуває в ліквідації.

У Фонді зазначили, що торги відбудуться 26 квітня в системі Prozorro.Продажі.

До слова, офісне приміщення, яке є колишнім відділенням банку «Аркада», знаходиться в густонаселеному Дарницькому районі Києва за адресою: вул. Єлизавети Чавдар, 32. Об’єкт має фасадне розташування й загальну площу 1 609 кв. м.

Біля приміщення – інтенсивні транспортні та пішохідні потоки, розвинута інфраструктура. Неподалік знаходиться станція метро «Осокорки».

Водночас зазначається, що будівлю можна використовувати за різним функціональним призначенням: як офісне приміщення, торгові площі, адміністративний центр тощо.

Стартова ціна лоту – 56 мільйонів гривень.

Торги пройдуть за англійською моделлю аукціону, відкрито і прозоро.

Детальна інформація про цей лот та умови участі в аукціоні представлені за посиланням. Публічний паспорт активу розміщений на сайті Фонду.

«Усі кошти, отримані від продажу активів неплатоспроможних банків, Фонд спрямовує на розрахунки з їх кредиторами», – зазначили у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб.

До слова, нещодавно ми писали, що суд наклав повторний арешт на головний офіс «Аркади» на Ольгінській.

Нагадаємо, у лютому цього року Печерський райсуд столиці зняв арешт з головного офісу банку «Аркади», який було накладено ухвалою суду від 19 серпня 2020 року за клопотанням Фонду гарантування вкладів. Нагадаємо, ФГВФО намагається відсудити цей офіс, який вважається головним активом збанкрутілого банку і раніше оцінювався в 1 мільярд гривень.

Як ми повідомляли, житлові комплекси «Аркади» за новопідписаним меморандумом добудує Stolitsa Group Молчанової.

Фото: фейсбук