Чоловік зняв з себе маску, одягнув її на дитину і тим самим врятував її від отруєння димом.

Після того, як фото рятувальника та малюка облетіли мережі, у ДСНС Києва опублікували відео порятунку, а також розсекретили ім’я рятівника.

Рятувальника звати Олександр Гвоздик. На відео видно як під час евакуації людей з багатоповерхового ЖК “Нивки-Парк”, у якому сталася пожежа через займання електрощитків з 5 по 15 поверх, він виносить на руках дитину. Крім того, пожежник зняв з себе захисну маску, одягнув її на дитину, щоб вона не задихнулася та не отруїлася димом.

Після інциденту Перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін зв’язався з рятувальником, щоб подякувати йому за операцію по порятунку людей.

Олександр розповів, що осередок пожежі був на 9 поверсі, а квартира в якій знаходилися мама, бабуся та дитина на 11. Тому, рятувальники були терміново направлені до квартири 75. Жінки з дитиною перебували на балконі і були дуже налякані, адже скрізь був дим.

“Було прийняте рішення першою виносити на свіже повітря дитину. На що було знято апарат з моїх плеч і одягнуто на дитину”, – зазачив рятувальник.

Він зауважив, що без маски дихати було дуже важко, але головним завданням було врятувати дитину. Малюка передали до медиків, його маму та бабусю евакуювали колеги Олександра.

Заступник міністра внутрішніх справ подякував Олександру та назвав його справжнім героєм.

Нагадаємо, пожежа у ЖК “Нивки-Парк” сталася 22 листопада. Пожежу було локалізовано 0 11:59, а о 12:07 – ліквідовано. З верхніх поверхів, а також з ліфта евакуйовано 31 людину, з них 1 дитину.

Фото: Телеграм