На шляхопроводі триватиме перший етап капітального ремонту.

Про це повідомили на Facebook-сторінці «Київавтодору».

«Розпочинається масштабний капітальний ремонт Новокостянтинівського шляхопроводу на перетині вул. О. Теліги, просп. Бандери і вул. Новокостянтинівської», – зазначили в дописі.

Через виконання ремонтних робіт на Новокостянтинівському шляхопроводі частково обмежать дорожній рух у період із 00:00 28 квітня до 15 липня.

На цьому етапі роботи триватимуть у напрямку Подолу.

Цікаво, що ремонт шляхопроводу виконають паралельно з оновленням просп. С. Бандери, щоб двічі не обмежувати рух на транспортному вузлі.

Окрім цієї ділянки, із 07:00 28 квітня й до кінця доби буде тимчасово обмежено рух транспорту на з’їзді з вул. Гетьмана на просп. Перемоги. Про це повідомили у КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва», зазначили в КМДА.

Рух обмежать у зв’язку з виконанням робіт із влаштування асфальтобетонного покриття відповідно до проекту, після влаштування мереж газопроводу на об’єкті «Реконструкція транспортної розв’язки на перетині проспекту Перемоги з вул. Гетьмана в Солом’янському та Шевченківському районах м. Києва».

Нагадаємо, на шляхопроводі через залізницю на вул. Новокостянтинівській (між вулицями В. Хвойки і Корабельною) вже почали поточний ремонт покриття і конструкцій.

Фото: фейсбук