Андрій Ярошенко - засновник програми Fantasy Match, автор низки діджитал-проектів.

Про смерть Андрія 31 березня в Facebook написала його дружина Юлія, а також керівниця PR Sigma Software Олександра Говоруха.

Андрій Ярошенко помер у віці 38 років від ускладнень, викликаних COVID-19. З моменту, коли Андрій отримав позитивний тест на коронавірус – 18 березня, до моменту смерті, минуло менше двох тижнів.

Подруга Андрія – Галина Приходько – аби привернути увагу про проблеми із епідемією коронавірусу, оприлюднила останній допис підприємця. В ньому Андрій Ярошенко оприлюднив світлину свого позитивного тесту на коронавірус.

Шкода, що через рік я не дочекався вакцини. Ковід – це дуже боляче, але ми прорвемося. Всіх хворим одужання, не хворим – носіть маски і дотримуйтеся карантину“, – написав він в своїй останній публікації 18 березня.

 

Галина Приходько також висловила обурення на адресу деяких IT-компаній, в яких не дотримуються протиепідемічних вимог.

Дуже хочеться, щоб WTECH Ukraine далі на своїх івентах думали не про своє его, а мали критичне мислення і одягали маски і дотримувалися дистанцій… Щоб Creative Quarter нарешті задумалися про життя та смерть людей, про їх івенти. Померла людина з нашого оточення, з якою ви швидше за все зустрічалися, яка точно колись була в ваших локація, на івентах. Може хоч це вас спонукає задуматися. Щоб в офісах не тусили, ті хто може не тусити. Щоб одягали маски“, – написала вона.

Відомо, що Андрій Ярошенко протягом семи років керував діджитал-агентством New Strategies Group.  Згодом, після відходу з агентства в 2016 році, він заснував застосунок Newpl. Автор описував його як “Застосунок для пошуку партнерів по чуттєвих фантазіях і переживаннях”. Згодом платформа змінила концепцію і на сьогодні Fantasy Match – це “спільнота для навчання, гри і флірту”, ​​пошуку і знайомств людей зі схожими поглядами на життя. За запитом “сексуальна освіта” цей проект номер один в американському App Store. Даний проект з секс-освіти був першим в Україні.

Нагадаємо, раніше ми писали, що від коронавірусу помер відомий український продюсер Олександр Сірий, який був виконавчим директором концертного залу Freedom Hall.

Фото: Фейсбук