У оновленній будівлі будуть ресторани, коворкінг, концертний хол і готельні апартаменти.

У столиці на вулиці Сагайдачного, 18 відкрили фасад нового офісно-ресторанного комплексу від харківського архітектурного бюро Drozdov & Partners.

Вперше проект багатофункціонального комплексу SAGA City Spaceбуло показано у 2018 році. Команда цього проекту також є авторами столичного Театру на Подолі і готелю Aloft.

Як зазначається архітекторами, фасад будинку, що облицьований перфорованою цегляною кладкою, додасть будівлі два різних вигляди, в залежності від денного або штучного освітлення. При штучному освітленні будинок стає частково прозорим завдяки скляним конструкціям, які дозволяють бачити, що відбуватиметься всередині. Зараз триває завершальний етап будівництва.

У новій будівлі площею близько 6500 квадратних метрів розташуються ресторани, коворкінг, концертний хол і готельні апартаменти.

«Передбачаючи демократизацію всіх функцій і програм будинків на цій вулиці, ми пропонуємо прототип майбутнього, місце соціальних активностей і кооперацій, де всі функції комплементарні одна до одної», — коментують проект в бюро.

Зазначимо, що реконструкція будівлі тривала протягом довгого часу й ділянка була прихована від мешканців та гостей столиці за зеленим парканом.

Kyiv Media

За словами архітекторів, будинок є втіленням нової поліфункціональності. У ньому зосереджені три практично рівноправні функції: сервіси, робота та житло.

Нагадаємо, на реконструкцію Архіву національної пам’яті хочуть витратити 680 мільйонів гривень.

Фото: The Village Україна, Drozdov & Partners