Більше 13 тисяч киян отримали соціальні послуги, в тому числі послуги обслуговування на дому.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, територіальні центри соціального обслуговування громадян працюють в штатному режимі. З початку повномасштабного російського вторгнення терцентри видали понад 44 тисячі продуктових наборів першої необхідності та понад 40 тисяч гарячих обідів.

«Більше 13 тисяч киян отримали соціальні послуги, в тому числі послуги обслуговування на дому. Крім того, м’ясну продукцію отримали понад 8 тисяч киян, ще більше 13 тисяч осіб отримали молочну продукцію, понад 26 тисяч осіб отримали овочеві набори», – наголосив Микола Поворозник.

Нагадаємо, що у Києві працює гуманітарний штаб, який забезпечує медикаментами, продуктами і предметами першої необхідності насамперед тих, хто найбільше цього потребує. Одиноких і людей літнього віку, осіб з інвалідністю, матерів з маленькими дітьми.

Створено електронну платформу, через яку всі, у кого є можливість, можуть долучитись до підтримки міста за наступними напрямами: медикаменти та ліки, продукти харчування, предмети першої необхідності, логістичні послуги, людські ресурси (волонтери).

Мапа Гуманітарних штабів — за посиланням.

Фото: Фейсбук