Зокрема, 13 об’єктів зеленої зони вже відведені для експлуатації столичних парків і скверів.

Задля благоустрою та облаштування парків та скверів за півроку у Києві юридично оформлено 310 га зелених зон. Про це повідомив секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко у своєму Facebook.

За словами чиновника, Київська міська рада за півроку надала дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо закріплення за КО «Київзеленбуд» 216 парків та скверів загальною площею 268,9 га, водночас 13 об’єктів зеленої зони загальною площею 40,3 га вже відведені для експлуатації столичних парків і скверів.

«Довгий час парки та сквери Києва існували без відведення землі, що створювало ризики зменшення їх кількості. Юридичне закріплення землі дає змогу надалі убезпечити від перепрофілювання та можливої забудови зелені зони Києва. Збереження та благоустрій зелених зон є однією з пріоритетних задач міської влади задля забезпечення киянам комфортних умов для відпочинку та прогулянок на свіжому повітрі», – зазначив Бондаренко.

Чиновник додав, що депутатським корпусом цього скликання вже здійснено розгляд 229 із 367 поданих до Київської міської ради проектів рішень стосовно оформлення земель зелених зон у столиці.

А нещодавно у Києві презентували онлайн-реєстр зелених зон.

Фото: Фейсбук