Відомий український фітнес-блогер помер на восьмий день після зараження коронавірусом через ускладнення.

Сьогодні, 16 жовтня, від коронавірусу помер відомий український фітнес-блогер Дмитро Стужук. Про це повідомила його колишня дружина Софія Стужук в Instagram. Дмитро помер у реанімації Київської клінічної лікарні №4 через ускладнення на серце.

«Діми більше немає з нами. Його серце не витримало», – написала Софія.

Дмитро захворів на COVID-19 більше тижня тому на семінарі в Туреччині. Про це він написав в своєму Instagram, додавши, що пік хвороби вже позаду і він йде на поправку. Через це Дмитро вирішив лікуватися вдома.

«Я вирішив, що мені буде зручніше і комфортніше перебувати на дистанційному лікуванні у себе вдома, де у мене є всі умови для нормального лікування. Зрештою я завжди можу звернутися до медиків»,— написав Дмитро.

View this post on Instagram

КОРОНАВИРУС «COVID», ДЕНЬ 8 ⠀ Как вы все знаете из историй, я болею корлнавирусом. Сегодня, вернувшись домой, первый раз появился энтузиазм хотя бы что-то написать. Хочу поделиться, как я заболел и убедительно предостеречь всех: я тоже думал, что нет никакого ковида, и это все относительно. Пока сам не заболел. COVID-19 БОЛЕЗНЬ НЕ ЭФЕМЕРНАЯ! И тяжелая. Но обо всем по порядку. ⠀ Как это было? Плохо мне стало на второй день в Турции. Я проснулся среди ночи от того, что у меня отекла шея и было тяжело дышать. При этом немного побаливал живот. ⠀ На следующий день начал появляться кашель, но температуры никакой не было. Особых симптомов болезни тоже не было, поэтому я подумал, что это могут быть последствия после занятия спортом, смены климата и питания ну и плюс сон под кондиционером. ⠀ После возвращения из Турции я сразу же пошел сдавать разные анализы, делать УЗИ и на всякий случай решил пройти тест на COVID. Он оказался положительным😔 ⠀ На следующий день я поехал делать КТ. Мне назначили лечение и стали настаивать на госпитализации. Это отдельная история, потому что сейчас там идут ремонтные работы, больница полностью набита людьми, некоторые из них живут в коридоре😱😱 Питания никакого нет, бумаги нет, столовых приборов тоже нет! Меня никто об этом не предупреждал. Медицине в нашей стране будет посвящён отдельный пост — что уж там, она это заслужила. ⠀ ПРО ЛЕЧЕНИЕ. Мне назначили курс лечения и сказали, что нужно его продолжать. Дали кислородный аппарат для дыхания, так как у меня низкий уровень кислорода (хотя я считаю, критическим он считается после 90, у меня же 94-96 это вполне позволительно для лечения дома, врач в приемной мне сказал тоже самое😄). ⠀ ☝🏻Учитывая все эти факторы, я принимаю решение, что мне будет удобней и комфортней находиться на дистанционной опеке у себя дома, где у меня есть все условия для нормального лечения. В конце концов я всегда могу обратиться в нужные службы. Та и дома, как говорится, и стены лечат🙌🏻 ⠀ Мое состояние стабильное.

A post shared by Dima Stuzhuk (@stuzhuk_dmitriy) on

Проте вже сьогодні стан чоловіка різко погрішився через проблеми з сердцем. Дмитро пережив клінічну смерть. Про це розповіла його колишня дружина Софія в Instagram-сторіз.

«Хочу відразу припинити всі чутки, які ходять навколо нашої сім’ї. Коронавірус не є небезпечним для абсолютно здорових людей, але у Діми були проблеми з серцем, ось і ускладнення сталося. Його серце не справляється, і Діма пережив клінічну смерть», – розповіла Софія.

У соцмережах знайомі Дмитра пишуть, що він пролежав у лікарні всього добу. Під час хвороби був активним, робив огляди та продовжував вести блог.

«Після виходу Стужук записував ролики в позитивному форматі, радіючи і показуючи як йде на поправку. Потім він прийняв ванну. А у нього, як виявилося, слабке серце, надірване в в тому числі тренуваннями в спортзалі. Серце зупиняється і його відправляють в реанімацію. Там клінічна смерть і через добу смерть. Ковід особливо жорстко б’є по людях з такими хворобами. І можна сказати, що Стужука погубило халатне ставлення до свого життя і слава», – написав блогер Юрій Романенко в Facebook.

В течение суток в украинской сегменте Инстаграма разыгралась настоящая трагедия. Известный инстаблогер Дмитрий Стужук 8…

Опубліковано Yuriy Romanenko Пʼятниця, 16 жовтня 2020 р.

До слова, Дмитро Стужук окрім спорту, займався також продажем одягу. П’ять з половиною років він жив у шлюбі з Софією Стужук. Вони розлучилися в 2020 році. Подружжя виховувало троє маленьких дітей — Давида, Олівію і Лолу.

Фото: Instagram