Спір розглядає Господарський суд Києва.

Представники ОГО «Нова столиця» занепокоєні веденням незаконного будівництва канатної переправи через Дніпро — від Арки дружби народів до Труханового острова. Про це написав у своєму Фейсбуці депутат Київради від «Слуги народу» Владислав Трубіцин і виступив проти цього проекту.

За його словами, роботи здійснює ТОВ «Активна країна», переможець інвестиційного конкурсу, який був проведений КП «Київське інвестиційне агентство».

Трубіцин додає, що першим заступником керівника Київської міської прокуратури було подано позов до КМДА та ТОВ «Активна країна» про скасування результатів конкурсу на будівництво цього атракціону, а також про визнання недійсним інвестиційного договору. Наразі спір розглядається Господарським судом м. Києва.

При цьому ТОВ «Активна країна» вже начебто почала проводити повноцінні будівельні роботи на зазначеному об’єкті.

«Зокрема, на території Центрального парку культури та відпочинку, на схилі, відбувається встановлення 28 бетонних паль із заглибленням в землю на 5 метрів, що говорить про облаштування певного роду фундаменту для атракціону» — стверджує Трубіцин.

В «Новій столиці» зазначають, що встановлення вимог до учасників конкурсу щодо наявності досвіду проведення подібних робіт, а також перевірка такого досвіду організаторами конкурсу, були здійснені з численними порушеннями.

За словами Трубіцина, «оскільки основною метою діяльності атракціону є перевезення людей через річку Дніпро, а також над автомобільними шляхами вздовж Дніпра, такий атракціон однозначно є об’єктом підвищеної небезпеки».

Довжина атракціону має скласти близько 600 метрів.

Фото: Фейсбук