Після Революції Гідності екс-чиновник, швидше за все, переховується за кордоном.

Колишній перший заступник голови Верховної Ради України часів Януковича Ігор Калєтнік повернув собі «Бучанське Межигір’я» — 14 гектарів лісу під Києвом. Про це повідомляє у Фейсбук екс-нардеп Єгор Фірсов.

За його словами, відповідне судове рішення було ухвалене ще 3 місяці тому.

«Верховний Суд України 26 травня цього року виніс рішення, відповідно до якого земля повернулася до матері Калєтніка – Галини Калєтнік. Цинічність ситуації полягає в тому, що одразу ж після рішення суду Ігор Калєтнік переоформлює майно на себе. Тобто цей чолов’яга, як і у 2013 році, особливо не соромиться робити все, що хоче, і більше того – зухвало демонструє свої можливості. Також цікавий факт в тому, що рішення суду не публікували, поки у Верховний Суд не надійшов мій запит» — пише Фірсов.

Також екс-депутат нагадав, що Калєтнік свого часу був членом комуністичної партії і брав участь в тому числі в голосуванні за диктаторські закони Януковича.

«Це комуніст, 8 років тому (аж не віриться), комуністична партія була представлена у Парламенті. Відверта проросійська колона була надійною опорою для коаліції Януковича. Сам Калєтнік був заступником голови парламенту, голосував за усі сумнозвісні закони Януковича, в тому числі, і за диктаторські закони 16 січня. Також, з 2010 по 2012 рік Калєтнік очолював митницю» — нагадує Фірсов.

Землю в Бучі Калєтнік отримав у 2013 році. Фірсов наголошує, що 14 гектарів землі — це приблизно 20 футбольних полів, і що територію одразу було обнесено високим парканом. Після Революції Гідності бучанці знесли цей паркан, але нині, після рішення суду, він знову з’явився на попередньому місці.

З 2014 року Калєтнік переховується від правоохоронців.

Зауважимо, що нещодавно СБУ також викликала Калєтніка на допит як свідка у справі про підписання Харківських угод з Росією.

Фото: Фейсбук