Майстер-клас відбувся у парку "Вербовий гай".

Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

У повідомленні зазначили, що фахівці комунального підприємства «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» навчили власників тварин правильно працювати зі спорядженням для собак, як привчити улюбленця безпечно рухатись поруч навіть під час раптових гучних звуків, як поводитись із твариною, що перебуває у стані стресу тощо.

Окрім знань, учасники майстер-класу отримали подарунки: серед присутніх були розіграні сертифікати на комплексну вакцинацію, а також іграшки та корм для собак. Під час заходу відбувалась реєстрація тварин у системі «Реєстр домашніх тварин».

За словами в.о. директорки лікарні Наталії Мазур, подібні майстер-класи будуть корисними і в мирний час.

Київ Media

«На жаль, подібні знання можуть знадобитись в будь-який момент, тому власникам тварин слід бути готовими до всього. На майстер-класі ми вчимо людей, як правильно діяти в умовах, коли собака потрапляє під вплив слухових подразників – голосних вибухів, сирен тощо. Ці знання можуть знадобитись і в мирний час: щороку під час новорічних свят до нас звертаються десятки власників тварин, чиї улюбленці, злякавшись феєрверків, вирвались і в результаті загубились або отримали травми. Наші майстер-класи вчать, як зменшити стрес для тварини через раптові звуки, як правильно заспокоїти улюбленця. Ці знання, без перебільшення, можуть врятувати життя собаці», – наголосила Мазур.

Фото: КМДА