Стан чоловіка середньої тяжкості.

Чоловік, якого напередодні підрізали ножем поблизу агітаційного намету партії УДАР на Солом’янці, нині в реанімації. Його стан середньої тяжкості, але стабільний. Лікарі зробили все можливе аби його врятувати. Екслюзивно для журналістів програми «Київ NewsRoom» телеканалу «Київ» він розповів про свій стан і як все відбувалося.

Станіславу Хелемендрику 38 років, він — ветеран АТО. Учора чоловік отримав 8 ударів ножем під час конфлікту з незнайомцем. Каже — до останнього намагався чинити спротив нападнику.

 

«Знаєте, коли людина помирає, що вона бачить… оце в мене було таке відчуття. Я дивлюсь на все це, він стоїть навпроти мене з ножом, я лежу, піднятися не можу. У мене голова уже оніміла, рука оніміла, я ногою питаюсь його бити, не підпустить до себе. А він такий «ну шо, чого ти ще не здихаєш, давай здихай», я такий на нього сижу і мовчки дивлюся. Перед очима життя, мелькає дівчина» — розповідає хлопець.

Чоловік розповідає — в той вечір до нього з напарницею підійшов невідомий. Спочатку почав розпитувати про волонтерство, а потім мова зайшла про інше.

«Почав розказувати який він «рускій», як він любить «рускій мір», як він пишається шо він «рускій». Я йому ввічливо пояснив, шо ви «рускій», а я трошки війну пройшов» — каже Станіслав.

Чоловік все ж пішов, каже Станіслав, але за 20 хвилин повернувся вже з ножем.

«Бачу у нього з рукава ножичок вискакує і він починає мене бити в грудь, поранення в грудь. Тоїсть він наносив по обличчю удари… хотів відтягнути подалі, хоча б за прилавки і там ми вже почали боротьбу. Я його прижав, отримав ще потім пару ударів в шию, ну то були вже конрольні удари» — згадує хлопець.

Станіславу 38 років. З 2015 проживає в Києві. Це каже, після Сходу, де він в 14-му, 15-му роках воював з добровольчим батальйоном «Айдар». Вів бій за 32 блокпост. Був контужений. Тому каже, цього разу не вперше прощався з життям. Першу домедичну допомогу йому надали поліцейські. Далі вже за його життя боролися медики 17-ї лікарні в реанімації.  Чоловік отримав множинні ножові поранення ділянки шиї, грудної клітки, лівої кисті та плеча. Нині він у середеній ступені важкості, надалі лікарі планують додаткові обстеження. 36-річного киянина, який таке вчинив зі Станіславом затримали відразу після скоєного. Йому готують підозру щодо замаху на вбивство.

Підрізали волонтера "УДАРУ"

🔻 "Ну давай, чого ти не здихаєш?" – кричав чоловік з ножем в обличчя 38-річного ветерана АТО, який щойно у мирному Києві отримав 8 ножових поранень навколо шиї. Станіслав просто роздава агітки поблизу намету партії УДАР на Солом'янці. У реанімації лікарі зробили все можливе, аби його врятувати. Сьогодні Станіслав екслюзивно розповів нашій знімальрній групі про свій стан і як все відбувалося. Дивіться у трансляції 👇

Опубліковано Телеканал Київ Четвер, 15 жовтня 2020 р.

Фото: скріншоти