На Житомирщині хлопчик дістав вогнепальне поранення.

У вівторок, 13 липня, вертоліт рятувальників транспортував дев’ятирічного хлопчика з м. Новоград-Волинський, що на Житомирщині, у Київ для подальшої госпіталізації до Національної дитячої спеціалізованої клініки «Охматдит». Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

Як розповів голова ДСНС Микола Чечоткін на своїй сторінці у Facebook, вертоліт рятувальників із важкопораненим хлопчиком приземлився на стадіоні «Старт» у Києві.

Дитину вже чекали лікарі для екстреної госпіталізації до клініки «Охматдит».

«Саме цей гелікоптер ДСНС було задіяно у сьогоднішніх навчаннях під Рівним. Однак, тільки-но надійшло повідомлення про потребу негайного транспортування дитини до столичної лікарні, льотчики одразу ж спрямували машину до місця призначення», – сказав Чечоткін.

Стан дитини важкий, хлопець знаходиться на штучній вентиляції легень. Батько дитини добирався в Київ окремо наземним транспортом. Інцидент він поки не коментує.

 

Дитина отримала поранення у батьківському домі. Військовий гостював там і за чаркою вирішив похизуватися перед дітьми зброєю. У процесі він підстрелив сина господарів.

Хлопчик – у дуже важкому стані: у нього прострелений хребет, шлунок та селезінка.

Військовий сам привіз постраждалого до лікарні. Спершу стрілок заявив, що дитину начебто поранили біля річки.

Водночас у машині військового знайшли арсенал. Зокрема, 2 автомати Калашнікова та 1 пістолет “Форд”-17.

 

Фото: піксабей