Верховний Суд відхилив касаційну скаргу прокуратури Київщини і залишив у власності Бучі 890 гектарів землі.

Про це написав в Facebook секретар Бучанської міської ради Тарас Шаправський, оприлюднивши фрагмент відповідного рішення ВС.

Згідно з постановою суду, рішення Бучанської селищної ради 2002 року, яким віднесено землі, що частково обслуговувались Бучанською лісогосподарською установою, до земель житлової та громадської забудови, визнано законним.

«Маємо фінальну крапку в судовій історії про 890 га, яка тягнеться з 2014 року. Касаційний цивільний суд у складі Верховного Суду остаточно відхилив касаційну скаргу Київської обласної прокуратури, залишивши в силі рішення попередніх інстанцій, ухвалених на користь громади Бучі», – написав він.

«Територія так званої «Бучанської лісової дачі» як мінімум з початку 1960-х років перебувала в межах селища Буча і статусу лісу 1 категорії не мала, а отже, громада мала повне право розпоряджатись нею на власний розсуд», – заявив секретар міськради, додавши, що матеріали лісовпорядкування 1980-х років, на які посилалася прокуратура для підтвердження статусу лісу, є недійсними, оскільки не були затверджені державними органами лісового господарства.

Таким чином, постанова Верховного Суду є остаточною і оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, місто демонтує паркан на будівництві в Пуща-Водиці, де забудовник нібито самовільно прокладає дорогу.

Фото: facebook