Крім того, планують ремонт вулиці Богатирської та розробку проєкту нової розв'язки.

У КМДА планують в цьому році продовжити Велику Кільцеву дорогу до Оболонського проспекту. Про перспективи нової ділянки та інші зміни в Оболонському районі йшлося в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”.

Так, за кілька тижнів мають розпочатися роботи на новій ділянці Великої Кільцевої дороги від вулиці Богатирської до Оболонського проспекту. Цю ділянку у КМДА обіцяють здати вже до кінця цього року, вона відносно невелика – 700 метрів.

Нова ділянка має покращити рух у Північному напрямку для пасажирів громадського транспорту. Адже маршрутки зможуть одразу їхати до станції Героїв Дніпра і не об’їзжати через вулицю Полярну та завод Оболонь.

Крім того, цього року розпочнуть ремонт вулиці Богатирської, який триватиме протягом 2 років. Також у цьому році планують розробити проєкт дворівневої розв’язки між вулицями Богатирська та Полярна.

Нагадаємо, 17 грудня Кличко відкрив проїзд новою ділянкою Великої Кільцевої дороги – від проспекту Маршала Рокоссовського до вулиці Богатирської з транспортною розв’язкою на різних рівнях.

Вже за три тижні після відкриття на новій ділянці з’явилися ями та тріщини, які підрядник ліквідує весною.

Фото: Київ ТБ