Перші 6 об’єктів соціальної інфраструктури у рамках проєкту «Велике будівництво» Київщини вже готові до відкриття.

Про це повідомляється на сторінці Київської обласної державої адміністрації в Facebook.

За словами в.о. директора департаменту регіонального розвитку Київської ОДА Валерія Кравчука, реалізовано вже 63% проектів у рамках проєкту «Велике будівництво».

Новими об‘єктами ми забезпечуємо 770 додаткових місць для школярів та 230 для дошкільнят вже з початку цього навчального року. До кінця 2020 року ми відкриємо двері 7 шкіл, 8 садочків та почнуть працювати 5 спортивних майданчики», – розповів Валерій Кравчук.

На сьогоднішній день в рамках проєкту «Велике будівництво» Київщини вже реалізували 6 об’єктів.

Зокрема, це будівництво ІІ черги Вишнівської школи № 1, добудова до школи № 1 у м. Українка, реконструкція будівлі з перепрофілюванням під дитячий садочок в м. Ірпінь, реконструкція дитячого садочку «Яблунька» у м. Вишневе, капітальний ремонт спортивних майданчиків (стадіону) на території школи «Сузір’я» в м. Вишгород, будівництво футбольного поля в селі Петропавлівська Борщагівка Київської області.

На завершальній стадії також знаходяться будівництво гімназії на 14 класів у м. Буча, дитячих садочків у м. Вишгород та в с. Нові Петрівці.

Школи та дитсадки Київщини цьогоріч зможуть додатково прийняти близько 1 тисячі дітлахівПерші 6 об’єктів соціальної…

Опубліковано Київська обласна державна адміністрація Середа, 12 серпня 2020 р.

«Велике будівництво» — проєкт президента, направлений на масштабну розбудову якісної інфраструктури України: доріг, шкіл, дитячих садочків, центрів екстреної медичної допомоги та спортивних комплексів.

Фото: Facebook