Про це повідомила міністерка закордонних справ країни Ліз Трасс. За її словами, Велика Британія направить в Україну групу експертів з воєнних злочинів, які будуть розслідувати воєнні злочини росії. «росія принесла в Україну варварство і здійснила мерзенні звірства, зокрема щодо жінок. Британський досвід допоможе розкрити правду і притягнути путінський режим до відповідальності за свої дії. Справедливість переможе», […]

Про це повідомила міністерка закордонних справ країни Ліз Трасс.

За її словами, Велика Британія направить в Україну групу експертів з воєнних злочинів, які будуть розслідувати воєнні злочини росії.

«росія принесла в Україну варварство і здійснила мерзенні звірства, зокрема щодо жінок. Британський досвід допоможе розкрити правду і притягнути путінський режим до відповідальності за свої дії. Справедливість переможе», – сказала міністерка.

Вона пояснила, що група британських фахівців включатиме експертів із сексуального насильства та буде допомагати збирати докази воєнних злочинів рф. Відомо, що вони прибудуть до Польщі на початку травня та зустрінуться з міжнародними партнерами, неурядовими організаціями, евакуйованими українцями та українським урядом, щоб обговорити допомогу, яку можуть надати.

Фото: Твіттер