За відсутності відповідних Covid-документів кияни не можуть потрапити у громадський транспорт.

Київські продавці велосипедів чекають попиту на свій товар і навіть вже підвищили ціну, через карантинні обмеження у столиці.

“Поки дозволяє погода, люди останнім часом активно цікавляться. Наприклад, під час минулого локдауну в мене були дні, коли продавалося по 4-5 штук. Це дуже хороший показник. Я закупив і чоловічі, і жіночі. Ціна, звичайно, вже вища. Хороші велосипеди продаю по 6-7 тис. грн., але є і від 4 тис. грн”, – розповів кореспонденту “Сьогодні” продавець на ринку біля станції метро Почайна.

Його колеги підтведили, що ціни дійсно підвищили. “Але є велосипеди на будь-який смак. Наприклад, алюмінієві, легші для жінок”, – каже продавець.

У той же час в одному із салонів техніки зазначили, що популярністю вже стали користуватися електросамокати та електроскутери, на які не потрібно прав водія.

“Ціна самокатів стартує від 10 тис. грн, скутери коштують від 27 тис. грн. В останніх є суттєвий мінус. Скутер не поміститься в ліфт, якщо людина живе вище за перший поверх. Цей транспорт тільки для мешканців приватного сектору”, – зауважив продавець.

Тож, у киян окрім таксі – є й інші способи добратися до робити без COVID-документів.

Нагадаємо, що з 1 листопада Київ перейшов у “червону” зону. У транспорті  пускатимуть вакцинованих з обмеженням на стоячі місця.

Фото: unsplash