Проект реконструкції передбачає створення нової пішохідної зони та інших елементів благоустрою.

Про це повідомили на офіційному сайті Київськоїміської ради.

Валентин Мондриївський, заступник голови КМДА та депутат Київради, нагадав, що в історичному центрі Подолу створять рекреаційну зону для киян і гостей міста.

Відповідним розпорядженням КМДА №930 затверджено проект реконструкції вулиці Петра Сагайдачного з облаштуванням пішохідної зони із велодоріжками. Зокрема передбачається влаштування тротуарів і велодоріжок, озеленення з висадженням дерев, встановлення лавок, облаштування нового освітлення, систем водовідведення тощо.

«Коли ми тільки починали робити вулицю Сагайдачного напівпішохідною, не всі розуміли, як позитивно це вплине на центр Старого Подолу. Кияни та гості міста гідно оцінили нову пішохідну зону. Тому, не зупиняючись на півдорозі, ми продовжуємо роботу з перетворення Контрактової та вул. Сагайдачного на справжню перлину столиці. І це — наш пріоритет на 2021 рік», — зазначив Валентин Мондриївський.

За словами заступника голови КМДА, проект отримав позитивний експертний висновок, а відповідні роботи триватимуть у дві черги.

На своїй Facebook-сторінці Валентин Мандриївський опублікував візуалізацію оновленої вулиці від студії ландшафтної архітектури Kotsiuba.

До слова, раніше ми писали, що реконструкція вулиці Сагайдачного розпочнеться вже наприкінці весни 2021 року. Під час реконструкції вулиці Петра Сагайдачного буде замінено дорожнє покриття та всі інженерні мережі під ним.

Нагадаємо, що пішохідна зона на Контрактовій площі та вулиці Петра Сагайдачного запроваджена ще у 2017 році. Проте у травні минулого року Окружний адміністративний суд у м. Києві задовольнив позов кількох громадян, чим скасував пішохідну зону. Після низки судових засідань місту вдалося відстояти відповідне розпорядження та повернути киянам і гостям столиці пішохідну зону на вулиці Петра Сагайдачного.

Фото: фейсбук