Конфлікт виник нібито після того, як керманич відмовився везти жінку тим маршрутом, який вона запропонувала.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Катерина Краснікова, ведуча «Радіо Київ – 98FM», розповіла, що місцевий таксист сервісу Uklon облаяв її та висадив посеред дороги.

Зі слів пасажирки цього таксі, спочатку водій під’їхав не за тією адресою, що була зазначена в застосунку. Натомість попросив жінку самостійно підійти туди, де він припаркував авто.

Під час руху водій звернув на шлях, що, на думку пані Катерини, довший. Відтак, пасажирка запропонувала іншу дорогу, коротшу. Після цього й виникла суперечка – водій почав грубіянити і доводити, що він тут головний і їздить так, як йому хочеться.

Все ж таки жінці довелося їхати тією дорогою, що обрав водій. Зі слів пасажирки, керманич їхав дуже повільно, близько 20 км/год. Це при тому, що пані Катерина неодноразово повторила, що вона поспішає. Тому пасажирка нагадала, що запізнюється й запитала, чи може водій їхати швидше. Однак і після цього почалася сварка – керманич облаяв жінку, а потім вигнав її з авто.

До слова, Катерина на місці відразу зв’язувалася з представниками компанії Uklon, які не змогли їй допомогти. А вже після цього, наприкинці дня, до пасажирки звернулася ще одна працівниця служби таксі, яка запропонувала їй 300 гривень у якості відшкодування та пообіцяла, що цього керманича звільнять.

Цікаво, що в машині таксиста були наліпки, на яких вказане посилання на Instagram-сторінці водія.

Катерина Краснікова ознайомилася з соцмережами цього чоловіка й каже, що він публікує чимало відео, де провокує свої пасажирок до скандалу й пропонує їм інтимні послуги за гроші. Ймовірно, так керманич хоче здобути собі популярність.

Телеканалу «Київ» вдалося поспілкуватися й із водієм цього таксі, пасажиркою якого стала пані Катерина.

«Пасажирка почала в неправильній формі диктувати умови поїздки. Починаючи зі швидкості руху авто, закінчуючи маршрутом. На що я відповів, що знаю, як мені їхати та з якою швидкістю. Це мені не сподобалося і я запропонував їй закінчити поїздку. Найбільш неприємний момент вийшов у кінці, коли вона виходила з авто. Вона мені коментар сказала, а я не вислухав і грубо її послав», – зазначив Тимур, водій таксі.

Вадим Іващенко, СМО сервісу Uklon, розповів, що їхня компанія постійно працює над покращенням роботи свого проекту. Зокрема незабаром Uklon спільно з «Дія. Бізнес» запускають курси для водіїв з етики спілкування. Це має покращити ситуацію й зменшити кількість таких випадків, як той, що трапився з Катериною.

«Ми вважаємо, що взаємоповага між водієм та пасажиром має бути в будь-якому разі. Ніхто не повинен якось грубіянити чи тим паче погрожувати один одному. Ми онлайнова платформа, не таксі. Ми не маємо таксистів, тому нам досить важко контролювати й впливати на таких водіїв», – зазначив Вадим Іващенко.

Щодо ситуації, що сталася з пані Катериною, то Вадим Іващенко наразі не може коментувати цю подію, адже компанія ще дізнається деталі.

Цікаво, що у випадку, якщо рейтинг водія в застосунку низький, то керманича виключають із сервісу. Водночас такий рейтинг є й у пасажирів, який формують водії.

Фото: фейсбук