Роботи переможців, які відібрали для створення колекції, до вересня тримають у секреті.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

У Києві триває проект «Вдягни українське мистецтво». У межах цього заходу оберуть найкращі роботи молодих українських художників для створення нової колекції київського арт-бренду.

Запустив цей проект молодий бренд OVERALL за підтримки Українського Культурного Фонду та представлятиметься на Ukrainian Fashion Week (UFW) вже у вересні.

Для участі в конкурсі митці подали 282 заявки з усього світу. Переможцями стали як учасники з України, так і з Німеччини та Ізраїлю.

«Ми віримо в кроссекторальність. У те, що розвиватися будь-який бренд може лише в ході об’єднання декількох сфер в одне ціле. Наразі ми об’єднали мистецтво та моду», – зазначила Анастасія Браткова, засновниця бренду.

Учасниками стали українські митці зі всього світу віком від 18 до 35 років.

«Журі відібрали так, щоб були люди, які розбираються в мистецтві, щоб була медійна сторона. Це допомогло знайти золоту середину. Насправді це поєднання якихось традицій, притаманних рис українському мистецтву з технологічністю та сучасністю», – розповіла Севгіль Мусаєва, членкиня журі.

Планувалося обрати 10 переможців, однак наразі їх визначили 12. Усі їхні роботи та інші модні покази – на найближчому UFW у вересні 2021 року.

Із кожного продажу автори отримуватимуть роялті згідно з підписаним ліцензійним договором та подарунок – комбінезон від OVERALL із власною картиною чи фотороботою.

Цікаво, що роботи переможців, які відібрали для колекції, до вересня тримають у секреті.

Фото: скріншот