Зокрема, обговорюють вбрання Зеленського, Макрона, Шольца та Драгі.

Про це повідомила Зоя Звиняцківська.

За її словами у мережі обговорюють вбрання Зеленського, який порушив протокол та вийшов до європейських політиків у футболці.

“вдягнений хтось доречно чи ні, зрозуміти дуже просто, знаючи одну просту річ. Мода – це функція. Як дизайн, угу. Перш за все – функція. Якщо ти вдягнувся так, що тобі легко і зручно робити те, що ти зараз робиш – ти молодець. На цій фотці добре видно, що тільки один тут воює – і це щира правда. Інші просто крехцають, поки той сам-один б‘ється”, – зазначила Звиняцківська.

Вона додала, що недоречно тут вигляжають гості.

“Насправді ідіотами тут виглядають гості, які вдяглись як на хрестини. В мене була надія, що вони все розуміють і перейняли реалії нового світу, коли я побачила вранішню фотку з потяга (Шольц взагалі був огірок, один Макрон в своїй сорочці білій, ну то таке, рукава закатати і можна до людей йти) – але це була помилка. Вони нічого не зрозуміли. І поїхали в Ірпінь вдягнені як для банкету”, – пояснила Звиняцківська.

У коментарях до допису пишуть, що ще більше такі костюми були недоречними в Ірпені. Водночас одяг Зеленського показував країну, яку він представляє.

Деякі користувачі пишуть, що чоловічий костюм – це не лише про банкети, а на таких зустрічах повинен бути дрескод.

 

Київ Media

Також, у коментарях пишуть, що така форма вбрання личить Зеленському і порівнюють його з екс-президентом Порошенко, який у такому вбранні виглядав би смішно.

Фото: Фейсбук